Find dit hold her

noshow
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
06:30 - 07:25 Bike 1 Merethe Alexandersen Fitness: Biking Book
17:00 - 17:55 Bike 1 Jesper Herkert Fitness: Biking Book
17:00 - 17:55 Core/Puls Kicki N. M. Hoe Fitness: Frirum Book
18:00 - 18:55 TABATA Kicki N. M. Hoe Fitness: Frirum Book
19:00 - 19:55 Bike 1 Jesper Herkert Fitness: Biking Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
08:00 - 08:55 WaterCross Kicki N. M. Hoe Svømmehal: Fun Pool Book
09:30 - 10:25 Flow Yoga Lise Pilgaard Rasmussen Fitness: Sal1 Book
09:30 - 10:25 Senior cirkeltræning Kicki N. M. Hoe Fitness: Frirum Book
17:00 - 17:25 Cross25 Steffan Bjerregaard Sørensen Fitness: Frirum Book
17:00 - 17:55 Bike 1 Erik Jacques Jeyantha Stilling Fitness: Biking Book
17:30 - 17:55 TRX 25 Steffan Bjerregaard Sørensen Fitness: Frirum Book
18:00 - 18:55 Bike 1 Kenneth Hansen Fitness: Biking Book
18:00 - 18:55 Bodytoning 25 Steffan Bjerregaard Sørensen Fitness: Sal1 Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
06:30 - 07:25 Bike 1 Regitze Floor Vittrup Fitness: Biking Book
08:30 - 09:25 Water TRX/Cross Kicki N. M. Hoe Svømmehal: Fun Pool Book
09:45 - 10:30 Swim Anna L. N. Olsen Svømmehal: Fun Pool Book
16:00 - 16:55 Bike 1 Pia Vajse Fitness: Biking Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
08:00 - 08:55 Bike 1 Jesper Herkert Fitness: Biking Book
09:00 - 09:55 Bike 1 Lisbeth Grove Mikkelsen Fitness: Biking Book
09:00 - 09:55 Funktionel styrke Bitten Sørensen Fitness: Frirum Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
09:00 - 09:55 Bike 1 Søren Møller Jensen Fitness: Biking Book
10:00 - 11:00 TABATA Bitten Sørensen Fitness: Frirum Book
11:00 - 12:15 Yoga Laila Dalsgaard Fitness: Sal1 Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
08:00 - 08:55 WaterGym Mads Andersen Svømmehal: Fun Pool Book
16:30 - 16:55 Mave/Ryg 25 Mathias Nikolaj Hou Paysen Fitness: Frirum Book
16:30 - 17:25 Bike 1 Kenneth Hansen Fitness: Biking Book
17:00 - 17:55 Cross Mathias Nikolaj Hou Paysen Fitness: Frirum Book
17:30 - 18:25 Bike 1 Kenneth Hansen Fitness: Biking Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
08:30 - 09:25 WaterCross Terese Engstrup Svømmehal: Fun Pool Book
10:00 - 10:55 Senior cirkeltræning 60 + Terese Engstrup Fitness: Frirum Book
10:45 - 12:00 YOGA June Skaaning Fitness: Sal1 Book
17:00 - 17:55 Bike 1 Mads Andersen Fitness: Biking Book
17:00 - 17:25 TABATA 25 Bitten Sørensen Fitness: Sal1 Book
17:30 - 17:55 TRX 25 Bitten Sørensen Fitness: Frirum Book
18:00 - 18:55 Bike 2 Søren Møller Jensen Fitness: Biking Book
18:00 - 18:25 Bodytoning 25 Bitten Sørensen Fitness: Sal1 Book
18:30 - 18:55 Foam Rolling 25 Bitten Sørensen Fitness: Sal1 Book
19:30 - 20:45 Meditativ yoga Jette Bruun Mediativ yoga i holdsalen Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
06:30 - 07:25 Bike 1 Merethe Alexandersen Fitness: Biking Book
17:00 - 17:55 Bike 1 Lisbeth Grove Mikkelsen Fitness: Biking Book
17:00 - 17:55 TABATA Kicki N. M. Hoe Fitness: Frirum Book
18:00 - 18:55 Core/Puls Kicki N. M. Hoe Fitness: Frirum Book
19:00 - 19:55 Bike 1 Jesper Herkert Fitness: Biking Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
08:00 - 08:55 WaterCross Kicki N. M. Hoe Svømmehal: Fun Pool Book
09:30 - 10:25 Flow Yoga Lise Pilgaard Rasmussen Fitness: Sal1 Book
09:30 - 10:25 Senior cirkeltræning Kicki N. M. Hoe Fitness: Frirum Book
17:00 - 17:25 Cross25 Steffan Bjerregaard Sørensen Fitness: Frirum Book
17:00 - 17:55 Bike 1 Erik Jacques Jeyantha Stilling Fitness: Biking Book
17:30 - 17:55 TRX 25 Steffan Bjerregaard Sørensen Fitness: Frirum Book
18:00 - 18:55 Bike 1 Kenneth Hansen Fitness: Biking Book
18:00 - 18:55 Bodytoning 25 Steffan Bjerregaard Sørensen Fitness: Sal1 Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
06:30 - 07:25 Bike 1 Regitze Floor Vittrup Fitness: Biking Book
08:30 - 09:25 Water TRX/Cross Mads Andersen Svømmehal: Fun Pool Book
09:45 - 10:30 Swim Mads Andersen Svømmehal: Fun Pool Book
16:00 - 16:55 Bike 1 Pia Vajse Fitness: Biking Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
08:00 - 08:55 Bike 1 Jesper Herkert Fitness: Biking Book
09:00 - 09:55 Bike 1 Mads Hørup Jørgensen Fitness: Biking Book
09:00 - 09:55 Funktionel styrke Fitness: Frirum Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
09:00 - 09:55 Bike 1 Søren Møller Jensen Fitness: Biking Book
10:00 - 11:00 TABATA Terese Engstrup Fitness: Frirum Book
11:00 - 12:15 Yoga Laila Dalsgaard Fitness: Sal1 Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
08:00 - 08:55 WaterGym Mads Andersen Svømmehal: Fun Pool Book
09:30 - 10:30 Astanga Yoga Fitness: Sal1 Book
16:30 - 16:55 Mave/Ryg 25 Mathias Nikolaj Hou Paysen Fitness: Frirum Book
16:30 - 17:25 Bike 1 Kenneth Hansen Fitness: Biking Book
17:00 - 17:55 Cross Mathias Nikolaj Hou Paysen Fitness: Frirum Book
17:30 - 18:25 Bike 1 Kenneth Hansen Fitness: Biking Book
19:30 - 20:30 Yoga og Afspænding i vand Svømmehal: Terapi - Stuen Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
08:30 - 09:25 WaterCross Terese Engstrup Svømmehal: Fun Pool Book
10:00 - 10:55 Senior cirkeltræning 60 + Terese Engstrup Fitness: Frirum Book
10:45 - 12:00 YOGA June Skaaning Fitness: Sal1 Book
17:00 - 17:55 Bike 1 Mads Andersen Fitness: Biking Book
17:00 - 17:25 TABATA 25 Bitten Sørensen Fitness: Sal1 Book
17:30 - 17:55 TRX 25 Bitten Sørensen Fitness: Frirum Book
18:00 - 18:55 Bike 2 Søren Møller Jensen Fitness: Biking Book
18:00 - 18:25 Bodytoning 25 Bitten Sørensen Fitness: Sal1 Book
18:30 - 18:55 Foam Rolling 25 Bitten Sørensen Fitness: Sal1 Book
19:30 - 20:45 Meditativ yoga Jette Bruun Mediativ yoga i holdsalen Book
19:30 - 20:25 Water TRX/Cross Mads Andersen Svømmehal: Fun Pool Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
06:30 - 07:25 Bike 1 Merethe Alexandersen Fitness: Biking Book
17:00 - 17:55 Bike 1 Jesper Herkert Fitness: Biking Book
17:00 - 17:55 Core/Puls Kicki N. M. Hoe Fitness: Frirum Book
18:00 - 18:55 TABATA Kicki N. M. Hoe Fitness: Frirum Book
19:00 - 19:55 Bike 1 Jesper Herkert Fitness: Biking Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
08:00 - 08:55 WaterCross Terese Engstrup Svømmehal: Fun Pool Book
09:30 - 10:25 Flow Yoga Lise Pilgaard Rasmussen Fitness: Sal1 Book
09:30 - 10:25 Senior cirkeltræning Terese Engstrup Fitness: Frirum Book
17:00 - 17:55 Bike 1 Erik Jacques Jeyantha Stilling Fitness: Biking Book
17:00 - 17:25 Cross25 Steffan Bjerregaard Sørensen Fitness: Frirum Book
17:30 - 17:55 TRX 25 Steffan Bjerregaard Sørensen Fitness: Frirum Book
18:00 - 18:55 Bike 1 Kenneth Hansen Fitness: Biking Book
18:00 - 18:55 Bodytoning 25 Steffan Bjerregaard Sørensen Fitness: Sal1 Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
06:30 - 07:25 Bike 1 Regitze Floor Vittrup Fitness: Biking Book
08:30 - 09:25 Water TRX/Cross Mads Andersen Svømmehal: Fun Pool Book
09:45 - 10:30 Swim Mads Andersen Svømmehal: Fun Pool Book
16:00 - 16:55 Bike 1 Pia Vajse Fitness: Biking Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
08:00 - 08:55 Bike 1 Jesper Herkert Fitness: Biking Book
09:00 - 09:55 Funktionel styrke Bitten Sørensen Fitness: Frirum Book
09:00 - 09:55 Bike 1 Fitness: Biking Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
09:00 - 09:55 Bike 1 Søren Møller Jensen Fitness: Biking Book
10:00 - 11:00 TABATA Bitten Sørensen Fitness: Frirum Book
11:00 - 12:15 Yoga Laila Dalsgaard Fitness: Sal1 Book
13:00 - 14:00 FTP-test Jesper Herkert Fitness: Biking Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
08:00 - 08:55 WaterGym Mads Andersen Svømmehal: Fun Pool Book
09:30 - 10:30 Astanga Yoga Fitness: Sal1 Book
16:30 - 16:55 Mave/Ryg 25 Mathias Nikolaj Hou Paysen Fitness: Frirum Book
16:30 - 17:25 Bike 1 Kenneth Hansen Fitness: Biking Book
17:00 - 17:55 Cross Mathias Nikolaj Hou Paysen Fitness: Frirum Book
17:30 - 18:25 Bike 1 Kenneth Hansen Fitness: Biking Book
19:30 - 20:30 Yoga og Afspænding i vand Svømmehal: Terapi - Stuen Book
Tid Holdnavn Instruktør Sted Book
08:30 - 09:25 WaterCross Terese Engstrup Svømmehal: Fun Pool Book
10:00 - 10:55 Senior cirkeltræning 60 + Terese Engstrup Fitness: Frirum Book
10:45 - 12:00 YOGA June Skaaning Fitness: Sal1 Book
17:00 - 17:55 Bike 1 Mads Andersen Fitness: Biking Book
17:00 - 17:25 TABATA 25 Bitten Sørensen Fitness: Sal1 Book
17:30 - 17:55 TRX 25 Bitten Sørensen Fitness: Frirum Book
18:00 - 18:55 Bike 2 Søren Møller Jensen Fitness: Biking Book
18:00 - 18:25 Bodytoning 25 Bitten Sørensen Fitness: Sal1 Book
18:30 - 18:55 Foam Rolling 25 Bitten Sørensen Fitness: Sal1 Book
19:30 - 20:25 Water TRX/Cross Mads Andersen Svømmehal: Fun Pool Book
19:30 - 20:45 Meditativ yoga Jette Bruun Mediativ yoga i holdsalen Book
noshow



Holdplan

Vi har mange forskellige former for holdtræning både i vand og på land. Prøv vores WaterGym- og WaterCross holdtræning.

AFMELDING AF HOLD

Ved afmelding af holdtræning skal dette ske inden fire timer før holdstart. 

Ved udeblivelse fra tilmeldt holdtræning, bliver abonnementet tillagt et gebyr på kr. 35,-. Der kan forekomme ændringer af holdene.

Følg med i dagligdagen hos
Water & Wellness Randers

Adresse

Viborgvej 80, 8920 Randers NV

i

CVR

34581282

Telefon

70 26 00 06